1. turnir Pokala Slovenije

1. turnirjem državne lige, se je tudi uradno začela sezona 2018/19. Že zjutraj so nas razveselile pionirke z osvojenim 3. mestom ekipno, svoj krstni nastop pa je v novi pionirski disciplini s standardno puško uspel Pii Gakovič, ki je posamezno dosegla 3. mesto. Tudi Luka Lukić je prvič nastopil v višji kadetski kategoriji in premagal vse svoje vrstnike, tudi reprezentante in z rezultatom 408.2 odlično odprl sezono.

Ob zamenjavi mladinske ekipe smo po lanskoletnih serijskih zmagah tokrat začeli z 2. mestom, z nekoliko slabšim rezultatom pa je bil drugi tudi Nejc Klopčič.

Po dolgih letih imamo v 1.A. državni ligi tako ekipo s pištolo, kot s puško. Zelo dober nastop je uspel dvema našima strelcema in sicer je bil v kvalifikacijah s pištolo Mario Hološ peti (568), s puško pa prav tako peta Suzana Lukić (618.5). V finalu sta zasedla 8. in 7. mesto.

Ekipno smo pri puški zasedli 5. mesto, medtem ko so s pištolo dosegli ekipno 9. mesto.

Zahvale gredo pa tudi celotni ekipi Strelskega društva Trzin, ki so pomagali in prispevali k organizaciji dogodka.