Drugi dan tekmovanja v Črenšovcih

Drugi dan tekmovanja v Črenšovcih je potekal zadnji turnir Slovenske lige tudi v članskih disciplinah. V 1.A ligi s pištolo smo se borili za mesta, ki ohranjajo obstanek v ligi in z drugim kvalifikacijskim rezultatom 571 je potegnil Mario Hološ, ki je kasneje v finalu celo zmagal. Čestitke Mario!!! Skupaj je ekipa Trzina dosegla 10. mesto in ostala v družbi najboljših.

Tudi v disciplini s puško smo imeli oster boj z nasprotniki, a tu smo branili tretje mesto. Začetek je bil nekoliko slabši, a z vsako serijo smo se dvigovali po lestvici in na koncu osvojili 6. mesto, kar je bilo dovolj za zasluženo 3. mesto v skupni ekipni razvrstitvi. Naš vodja ekipe Jernej Adlešič je bil vseskozi na trnih in na koncu se mu je vendarle prikazal nasmeh. Odlično sta svoj del dodala Suzana Lukić in Maj Kadunc.

Prav v disciplini s puško imamo kar 5 posameznikov, ki na treningih kažejo rezultate 620 krogov in več, zato bomo naslednje leto skušali naskočiti naslov ligaškega prvaka.